Kontakt

CRM pro neziskovky, z.s.
Sídlo: Zelenečská 954/24b
198 00 Praha 9

Registrace spolku:
27. 2. 2012
pod č.j. VS/1-1/87799/12-R
IČ: 22751181

Bankovní údaje:
Číslo účtu: 2600370979/2010
Název banky: Fio Banka

Petra Joklová
ředitelka

Petra vede veškeré aktivity spolku od jeho založení, koordinuje jednotlivé CRM projekty, komunikuje s dobrovolníky a klienty. Má několikaleté zkušenosti z neziskového sektoru v oblasti řízení projektů a fundraisingu, včetně konkrétní zkušenosti s implementací Salesforce CRM. Práce v oblasti rozvoje neziskového sektoru je pro ní srdcovou záležitostí. V současné době je na mateřské dovolené a organizaci vede ze své liberecké kanceláře.

Aleš Jeník
předseda sdružení

Aleš je zakladatelem spolku. Pracoval jako konzultant v několika významných společnostech. V roce 2010 využil nabídku nadace Vodafone – Rok jinak. Během tohoto období rozvíjel myšlenku CRM pro neziskovky, navázal vztahy s neziskovým sektorem a realizoval první projekty. Mimo jiné navrhl a zrealizoval platební bránu Darujme.cz.

Jan Hromas
místopředseda sdružení

Honza je spoluzakládající člen spolku. Věnuje se oblasti zákaznických vztahů již přes deset let. Pracoval v řadě finančních institucí. Honza je nadšeným členem, na němž nejvíce oceňuje možnost přispět neziskovému sektoru svými odbornými zkušenostmi.

Ozvěte se nám

Vyplněním a odesláním zadaných údajů vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním za účelem zaevidování Vaší poptávky, jejího vyřízení a následného kontaktu ze strany některého z pracovníků spolku CRM pro neziskovky, z.s., který je správcem zadaných údajů. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování zadaných údajů a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování. Zadané údaje nehodláme předávat žádné třetí osobě. Pro více informací o ochraně osobních údajů klikněte zde.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.