Kontakt

CRM pro neziskovky, z.s.
Sídlo: Zelenečská 954/24b
198 00 Praha 9

Registrace spolku:
27. 2. 2012
pod č.j. VS/1-1/87799/12-R
IČ: 22751181

Bankovní údaje:
Číslo účtu: 2600370979/2010
Název banky: Fio Banka

Petra Joklová
ředitelka

Petra vede veškeré aktivity spolku od jeho založení, koordinuje jednotlivé CRM projekty, komunikuje s dobrovolníky a klienty. Má několikaleté zkušenosti z neziskového sektoru v oblasti řízení projektů a fundraisingu, včetně konkrétní zkušenosti s implementací Salesforce CRM. Práce v oblasti rozvoje neziskového sektoru je pro ní srdcovou záležitostí. V současné době je na mateřské dovolené a organizaci vede ze své liberecké kanceláře.

Aleš Jeník
předseda sdružení

Aleš je zakladatelem spolku. Pracoval jako konzultant v několika významných společnostech. V roce 2010 využil nabídku nadace Vodafone – Rok jinak. Během tohoto období rozvíjel myšlenku CRM pro neziskovky, navázal vztahy s neziskovým sektorem a realizoval první projekty. Mimo jiné navrhl a zrealizoval platební bránu Darujme.cz.

Jan Hromas
místopředseda sdružení

Honza je spoluzakládající člen spolku. Věnuje se oblasti zákaznických vztahů již přes deset let. Pracoval v řadě finančních institucí. Honza je nadšeným členem, na němž nejvíce oceňuje možnost přispět neziskovému sektoru svými odbornými zkušenostmi.

Ozvěte se nám