Zpět na všechny

Salesforce developer

Hledáme do našeho týmu odborníků Salesforce developery/ky.

Hlavní náplní práce bude rozvoj konkrétního řešení na platformě Salesforce, které budou využívat zaměstnanci neziskových organizací, tedy našich klientů. Konkrétní řešení a časovou náročnost řešíme s dobrovolníky individuálně na základě jeho / jejích vlastních časových možností.

Proč být součástí týmu?

Protože svou odbornost můžete využít tam, kde je velmi potřeba – v sektoru nestátních neziskových organizacích, kterým se věnujeme už 9 let.

Tady jsou některé reference našich dlouholetých dobrovolníků:

Nejvíc mě naplňuje fakt, že výsledky práce jsou rychle vidět. Potěší pozitivní zpětná vazba i to, když se po roce či dvou dozvím, že neziskovka Salesforce stále používá.“ Borek

Být dobrovolníkem pro CRM pro neziskovky mi přináší dobrý pocit a také pomáhá rozšiřovat profesní síť, dovednosti a zkušenosti v Salesforce mimo svou bežnou práci.“ Tony

Pokud chceš vědět víc informací o tom, jak fungujeme nebo jak se můžeš zapojit, napiš na:

petra.joklova@crmproneziskovky.cz

Těšíme se na spolupráci!

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.