Projektový/a manažer/ka

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho skvělého týmu. Hlavní náplní práce bude komunikace s konzultanty, dobrovolníky a klienty z řad neziskových organizací. Potřebujeme opravdu nadšenou osobu, která se bude aktivně podílet na rozvoji organizace.

Pracovní náplň

  • Správa projektů (implementace a rozvoj Salesforce u neziskových organizací)
  • Komunikace s dobrovolníky
  • Komunikace s klienty (neziskovky)
  • Práce v CRM systému Salesforce
  • Organizace setkání dobrovolníků
  • Akvizice a školení nových dobrovolníků, konzultantů
  • Příprava portálu podpory pro neziskovky na webu
  • Organizace školení pro neziskové organizace
  • Správa sociálních sítí organizace (FB, LI)

Požadavky

  • Výborné komunikační dovednosti
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Znalost neziskového sektoru
  • Zkušenosti s CRM systémy na uživatelské úrovni
  • Praktická znalost správy webových stránek (WordPress)
  • Praktická znalosti Mailchimp nebo jiných mailových nástrojů
  • Nadšení pro neziskový sektor
  • Nadšení pro technologie
  • Kreativitu
  • Samostatný přístup a schopnost pracovat sám z domova
  • Znalost AJ

Nabízíme

  • Práci na ½ úvazek nebo ŽL s možností navýšení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office (práce možná odkukoliv ČR, SR)
  • Dobré platové ohodnocení
  • Osobní růst
  • Nadšený kolektiv kolegů a dobrovolníků
  • Dobré pracovní i osobní vztahy v organizaci
  • Pestrou pracovní náplň
  • Možnost naučit se pracovat v CRM systému Salesforce.com
  • Možnost podílet se na zvyšování profesionalizace neziskového sektoru

Výhodou

  • Zkušenosti se CRM systémem Salesforce
  • Zkušenosti s aktivním fundraisingem
  • Zkušenosti v oblasti PR

Své CV a motivační dopis zasílejte do 20. 2. 2021.
Do předmětu emailu uveďte: „Výběrové řízení: Projektový manažer“.

Těšíme se na vás!

Kontakt

petra.joklova@crmproneziskovky.cz