Pet Heroes: CRM Salesforce nás podržel v krizi - CRM pro neziskovky
Nejbližsí akce 23. 3. 2023 Reporty a grafy v Salesforce CRM

Pet Heroes: CRM Salesforce nás podržel v krizi

1. 10. 2020

Nezisková organizace Pet Heroes pomáhá domácím zvířatům, která se ocitla v nouzi. Hledá nový domov pro týraná či handicapovaná zvířata, nabízí poradenství i osvětu a podporuje psí útulky, především rychlou adopci opuštěných štěňat. Jednou se ale ocitla v tísni i ona. Díky Salesforce ale svou misi nevzdala.

Když nevidíte do banky

CRM Salesforce měl neziskovce prostě jen usnadnit práci. Krátce po jeho zavedení ale pomohl překonat nejisté období bez přístupu k bankovnímu účtu

Neziskovka se nečekaně dostala do úzkých při přechodu mezi bankami. Původní účet banka deaktivovala, prověřování organizace u nové instituce se však protáhlo. 

A tak se naplnila černá můra každé neziskovky: Pet Heroes nemohli k datům bankovních transakcí. Navíc: dnes bez bankovnictví prakticky neexistujete. Taková situace přinesla finanční ztráty i organizační obtíže. 

Nevzdávejte se, máte Salesforce

V krizi vsadila organizace na Salesforce. Fundraising se sice nedostal k položkám na původním bankovním účtu, CRM ale už data měl. Díky tomu bylo jasné, kdo v minulosti dával a už nedává. Příslušní zaměstnanci mohli pokračovat v dárcovské politice organizace. Týmové nastavení aplikace navíc pomohlo při krizovém řízení a konsolidaci situace.

Systém nám obrovsky pomohl. Jsem ráda, že jsme ho zavedli,“ říká předsedkyně Nikol Burešová.Vůbec mě nenapadlo, že bude až takhle užitečný.