Náš příběh:
Technologie pro lidi v nezisku

I když se naše organizace jmenuje „CRM pro neziskovky”, náš záběr přesahuje problematiku vztahů s dárci či dobrovolníky. Naším cílem je pozvednout úroveň technologické a digitální architektury neziskového sektoru propojením neziskových organizací a firemních expertů formou dobrovolnictví. Neziskovky podporujeme už od roku 2013.

Jak to všechno začalo a kam až to dospělo

Když se Aleš Jeník rozhodl pomáhat Nadaci Via s platformou Darujme.cz, netušil, že ho na konci čeká technologické dobrodružství s krycím názvem CRM pro neziskovky. Ale vezměme to popořádku.

Během svého dobrovolnického Roku Jinak v Nadaci Via se Aleš seznámil se CRM specialistou Janem Hromasem a fundraiserkou a manažerkou Petrou Joklovou. Všichni tři měli blízko k technologiím i k neziskovému sektoru. Brzy si všimli, že neziskovky si s technikou příliš často nerozumí. Ke své škodě. Lámali si proto hlavu, jak pomoct. Když zjistili, že firma Salesforce nabízí licence nezisku zdarma, neváhali ani minutu. Petra se ujala manažerského úkolu vybudovat spolek, jehož hybnou silou jsou IT dobrovolníci. Odborníci z komerční sféry pomáhají s rozvojem digitálních technologií a implementací Salesforce v neziskových organizacích. Aleš a Honza se stali prvním IT konzultanty nové platformy, která laskavě a pozorně uvádí neziskovky do světa zítřka. Dnes spolek sdružuje několik desítek konzultantů. O naší práci se dozvíte v sekci Reference.

Poskytujeme konzultace a poradenství v oblasti informačních technologií. Specializujeme se na digitální architekturu a zavádění Salesforce CRM do neziskových organizací a vzdělávacích institucí.

Přinášíme know-how ze světa byznysu do neziskového sektoru. Díky moderním IT nástrojům a týmu zkušených konzultantů posuneme vaši neziskovku dál. 

Odborníci z komerční sféry pomáhají s rozvojem digitálních technologií a implementací Salesforce v neziskových organizacích.

Nabízíme komplexní služby a různorodou podporu:

analýzu potřeb v oblasti digitální architektury

datovou strukturu a konsolidaci

implementaci CRM systému Salesforce

veřejná i soukromá školení

odborné konzultace

dlouhodobou podporu

rozvoj digitální architektury

rozvoj CRM systému Salesforce

outsourcing

Naši odborníci

Petra Joklová

ředitelka

Komunikuje nové projekty, provází během implementací, organizuje veškeré akce a školení, stará se o administrativu a PR a rozvíjí činnosti organizace.

Juraj Mrázik

projektový manažer

Má na starost vedení projektů a komunikace s klienty a dobrovolníky. Organizuje webináře a podílí se na rozvoji aktivit organizace.

Vojta Karpíšek

konzultant

Vojta je nová posila týmu a vede jednotlivé implementace neziskových organizací.

Martin Humpolec

konzultant / dobrovolník

Martin je odborníkem na Salesforce v neziskových organizacích. Je mentorem pro nové konzultanty. Sám vede průběžně implementace a konzultace pro neziskovky.

Antone Kom

konzultant / dobrovolník

Tony rozvíjí technologická řešení pro neziskovky, konzultuje české i zahraniční projekty.

Aleš Jeník

konzultant / dobrovolník

Kromě role předsedy a vizionáře Aleš vede implementace, školí a dělá konzultace.

Václav Kemel

konzultant / brigádník

Vašek řeší jednotlivé požadavky organizací, vede implementace CRM systému Salesforce. To vše pro nás zvládá při svém studiu na střední škole.

Jan Hromas

konzultant / dobrovolník

Honza je naším specialistou na kampaňové procesy, vede školení pro jednotlivé uživatele Salesforce i neziskovky.

Anna Nguyen

konzultantka / dobrovolnice

Anna vede jednotlivé implementace neziskových organizací.

Josef Zima

konzultant / dobrovolník

Josef je nový dobrovolník v našem týmu a vede jednotlivé implementace neziskových organizací.

Jana Pernecká

konzultantka /dobrovolnice

Janka pomáhá s jednotlivými požadavky organizací, konzultacemi a rozvojem systému Salesforce.

Dalibor Straka (Borek)

konzultant / dobrovolník

Borek pomáhá s jednotlivými požadavky klientů, vede konzultace i samotné implementace.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.