CRM pro neziskovky, z.s.

Zelenečská 954/24b
198 00 Praha 9

Registrace spolku

27. 2. 2012
pod č.j. VS/1-1/87799/12-R
IČ: 22751181

Bankovní údaje

2600370979/2010
Fio Banka

Vedení organizace

Petra Joklová

ředitelka

Petra rozvíjí aktivity spolku od roku 2013. Baví ji rozmanitost a svoboda, kterou jí CRM pro neziskovky nabízí. Koordinuje jednotlivé CRM projekty, komunikuje s dobrovolníky a klienty. Má několikaleté zkušenosti z neziskového sektoru v oblasti řízení projektů a fundraisingu, včetně konkrétní zkušenosti s implementací Salesforce CRM. Práce v oblasti rozvoje neziskového sektoru je pro ni srdcovou záležitostí. 

Aleš Jeník

předseda sdružení

Aleš je zakladatelem spolku. Pracoval jako konzultant v několika významných společnostech. V roce 2010 využil nabídku nadace Vodafone – Rok jinak. Během tohoto období rozvíjel myšlenku CRM pro neziskovky, navázal vztahy s neziskovým sektorem a realizoval první projekty. Mimo jiné navrhl a zrealizoval platební bránu Darujme.cz.

Jan Hromas

místopředseda sdružení

Honza je spoluzakládající člen spolku. Věnuje se oblasti zákaznických vztahů již přes deset let. Pracoval v řadě finančních institucí a nyní zakotvil ve firmě CRM People. Honza je nadšeným členem spolku, na němž nejvíce oceňuje možnost přispět neziskovému sektoru svými odbornými zkušenostmi.

Volné pozice

Dobrovolník

Hledáme odborníky: CRM manažery, projektové manažery, datové specialisty, Salesforce developery a konzultanty, kteří budou v rámci svého volného času pomáhat s rozvojem našich řešení pro neziskovky.

Podpoříte nejen smysluplné projekty, ale také profesionalizaci neziskových organizací. Staňte se součástí zkušeného týmu, který implementuje Salesforce do různých prostředí.

Kolega (yně)

Jsi kreativní člověk, baví tě neziskový sektor a máš zkušenosti s vedením projektů?

Aktuálně hledáme do týmu člověka, který se vyzná ve fundraisingových výzvách, má zkušenosti se sociálními sítěmi, zná potřeby neziskového sektoru a sleduje jeho aktuální digitální rozvoj.

Na začátku se můžeme domluvit na pár hodinách týdně formou DPP nebo ŽL. Vhodné jako přivýdělek s vidinou stálého úvazku.

Více informací poskytneme velmi rádi. Napište nám!

 

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.