Kontakt

CRM pro neziskovky, z.s.
Sídlo: Zelenečská 954/24b
198 00 Praha 9

Registrace spolku:
27. 2. 2012
pod č.j. VS/1-1/87799/12-R
IČ: 22751181

Bankovní údaje:
Číslo účtu: 2600370979/2010
Název banky: Fio Banka

Petra Joklová
ředitelka

Petra rozvíjí aktivity spolku od roku 2013. Baví ji rozmanitost a svoboda, kterou jí CRM pro neziskovky nabízí. Koordinuje jednotlivé CRM projekty, komunikuje s dobrovolníky a klienty. Má několikaleté zkušenosti z neziskového sektoru v oblasti řízení projektů a fundraisingu, včetně konkrétní zkušenosti s implementací Salesforce CRM. Práce v oblasti rozvoje neziskového sektoru je pro ni srdcovou záležitostí.  Kromě této práce se věnuje své rodině, zajímá se o psychologii, tanec a přirozený pohyb.

Aleš Jeník
předseda sdružení

Aleš je zakladatelem spolku. Pracoval jako konzultant v několika významných společnostech. V roce 2010 využil nabídku nadace Vodafone – Rok jinak. Během tohoto období rozvíjel myšlenku CRM pro neziskovky, navázal vztahy s neziskovým sektorem a realizoval první projekty. Mimo jiné navrhl a zrealizoval platební bránu Darujme.cz.

Jan Hromas
místopředseda sdružení

Honza je spoluzakládající člen spolku. Věnuje se oblasti zákaznických vztahů již přes deset let. Pracoval v řadě finančních institucí a nyní zakotvil ve firmě CRM People. Honza je nadšeným členem spolku, na němž nejvíce oceňuje možnost přispět neziskovému sektoru svými odbornými zkušenostmi.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.