Pomáhej tím, co umíš nejlíp

Neziskovky si s technikou často nerozumí. Jenže právě dobře vyladěný systém umožní věnovat většinu energie lidem a projektům. Proto tu jsme my a náš tým dobrovolníků. Sdružujeme CRM manažery, projektové manažery, datové specialisty, Salesforce developery a konzultanty. Přidejte se k nám! Pomáhej tím, co umíš nejlépe.

Co od dobrovolnictví čekat

Spektrum našich projektů je široké. Pracujeme na relativně malých implementacích, u kterých rychle vidíme výsledky. Budete mít na starost implementaci CRM systému Salesforce do některé organizace v neziskovém sektoru. Zapojit se můžete i jako konzultant, datový analytik a IT developer. Práce na těchto projektech vám přinese nové různorodé zkušenosti a setkání s mnoha inspirativními lidmi.

Pokud jste nováček, naučíme vás pracovat se Salesforce. Zkušený praktik zase objeví, jak Salesforce funguje jinde než v komerční firmě a jaké další funkcionality systém poskytuje.  

Nabízíme možnost profesního i osobnostního rozvoje a příjemné pracovní prostředí. Získáte nejen nové technické zkušenosti, ale zažijete i práci v různých prostředích. Můžete se také zapojit do větších a složitějších implementací, které vás posunou v Salesforce dál.   

A konečně: pomůžete dobré věci. 

Staňte se dobrovolníkem už na škole

Chcete si vyzkoušet něco reálného a podpořit dobrou věc? Naučíme vás CRM systém Salesforce a vy naimplementujete svůj první projekt ve spolupráci se zkušeným mentorem. Nabízíme také možnost vedení bakalářské a diplomové práce. 

Díky práci dobrovolníka mohu nahlédnout do světa neziskových organizací a přispět dobré věci svou trochou technických znalostí Salesforce.
Nejvíc mě naplňuje fakt, že výsledky práce jsou rychle vidět. Potěší pozitivní zpětná vazba i to, když se po roce či dvou dozvím, že neziskovka Salesforce stále používá.
V organizaci působím především kvůli poměru cena/výkon... leckdy stačí jen opravdu málo úsilí a výsledkem je ohromné usnadnění práce v neziskovce, kde probíhá implementace. Bez SalesForce TM by to tak snadné nebylo. Moje hlavní náplní je především vývoj balíčků a hašení požárů - i těch co nezpůsobím sám ;-).
Být dobrovolníkem pro CRM pro neziskovky mi přináší dobrý pocit a také pomáhá rozšiřovat profesní síť, dovednosti a zkušenosti v Salesforce mimo svou bežnou práci.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.