Get more funds for more effective help

We are a non-profit organization bringing expertise from the commercial sector to nonprofits by means of a team of experienced consultants and Salesforce CRM.

We’re a non-profit

We will help you with the setting up Salesforce CRM, which can be put to excellent use in non-profit organizations in many areas, for example for fundraising, contacts and project administration. You can also use it to manage relationships with volunteers or clients. We will release you from complicated Excel spreadsheets and transform your data into an integrated system.

Come and consult with us!

Do you have IT experience or are you familiar with CRM systems? If so, then you could volunteer your know-how to a good cause. Providing a non-profit organization with a modern CRM system means increasing their work efficiency, enabling them to give more help to the needy.

What we can do for you

We are the only ones organization in the Czech nonprofit sector who provide professional Salesforce implementation services on a level comparable to commercial Salesforce implementation providers. Measured by the number of implementations, we’re the largest in the Czech market. We know organizations’ processes and their needs. We will advise you on how to work with CRM as efficiently as possible.

Working with us

Come on!

1

Consultation

We can help you navigate your needs.

2

Analysis

A detailed analysis of your requirements.

3

Implementation

Proposing the best solution, tailoring Salesforce to your needs.

4

Support

We provide constant support.

5

Training

We will train your team. We will help with system adoption.

6

Development

We will help with system optimization and development.

Our Salesforce CRM consultants have successfully implemented more than a hundred projects for more than 70 non-profit organizations in the Czech Republic and abroad.

Newsletter

Our activities, workshops, news about Salesforce

Vyplněním a odesláním Vaší emailové adresy vyjadřujete souhlas s jejím užitím pro zasílání newsletteru a dalších obchodních sdělení spolku CRM pro neziskovky, z.s., který bude správcem tohoto údaje. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování Vaší emailové adresy a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování.

Contact us

Vyplněním a odesláním zadaných údajů vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním za účelem zaevidování Vaší poptávky, jejího vyřízení a následného kontaktu ze strany některého z pracovníků spolku CRM pro neziskovky, z.s., který je správcem zadaných údajů. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování zadaných údajů a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování. Zadané údaje nehodláme předávat žádné třetí osobě. Pro více informací o ochraně osobních údajů klikněte zde.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.