Zpět na všechny

Adra: Salesforce a humanitární pomoc

Salesforce CRM přinesl organizaci ADRA výrazné zefektivnění práce. Fundraisingové oddělení teď může snáze komunikovat s dárci i lépe vyhodnocovat kampaně. 

Kdo je ADRA?

ADRA je mezinárodní humanitární organizace poskytující pomoc lidem v nouzi. ADRA Česká republika je součástí mezinárodní sítě organizací ADRA, které působí ve více než 130 zemích světa. V České republice pracujeme od roku 1992.

Přínos systému Salesforce v provozu

Implementace systému Salesforce v naší organizaci výrazně zlepšila možnost komunikace s dárci a přímé vyhodnocování kampaní v jejich průběhu, které nám umožňuje být efektivnější v získávání nových darů. Dříve bylo složité získat informaci o platbě. Z banky přes účetní oddělení chodila obvykle zpracovaná až po třech týdnech. Na dotazy dárců o jejich platbách tedy naše zdlouhavé reakce nepůsobily důvěryhodně. Se systémem Salesforce je naše fundraisingové oddělení mnohem samostatnější, rychlejší a přístup k datům o platbách máme neustále.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.