Zpět na všechny

Workshop na míru 13.6.2019


13.6.2019 (09:00 – 12:00)
Business centrum Bredovský dvůr (místnost Paříž), Olivova 2096/4, Praha 1

Ptali jsme se Vás, jaké školení byste uvítali. A právě proto vzniklo toto školení na míru, kde dáme prostor vašim tématům: Lighting Interface, Hromadná korespondence, Reporting.

Detail workshopu:

  • základní zobrazovaní v Lighting Interface (rozdíl oproti Classic)
  • základní orientace ve vytváření seznamů (reportů), grafů
  • hromadná korespondence (možnosti hromadné korespondence v systému)

Vzhledem k více oblastem na jednom školení půjde o základní zaškolení v těchto oblastech, kde bude prostor primárně pro Vaše dotazy.

Přihlášení do 2.6.2019

Platební podmínky

Cena: 800,- Kč
*Pokud jste nezisková organizace a s CRM pro neziskovky nespolupracujete, pošlete nám prosím v žádosti o dotovanou cenu své stanovy. Cena pro ostatní subjekty: 2500,- Kč

Registrace je závazná po odeslání přihlášky.

Storno podmínky:

100% – 10 dní před termínem
50% – do 5 dnů před termínem
Nevracíme peníze při zrušení během 5 dnů před termínem.

Dotazy:

Jana Vondrášková
jana.vondraskova@crmproneziskovky.cz

 

 

Vyplněním a odesláním zadaných údajů vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním za účelem zaevidování Vaší poptávky, jejího vyřízení a následného kontaktu ze strany některého z pracovníků spolku CRM pro neziskovky, z.s. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování zadaných údajů a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování. Zadané údaje nehodláme předávat žádné třetí osobě. Pro více informací o ochraně osobních údajů klikněte zde.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.