Zpět na všechny

Správa systému Salesforce CRM


14. 3. 2019
Impact HUB, Drtinova 557/10, Praha

Jste pokročilá/ý uživatel/ka systému Salesforce? Přijďte na tento workshop, kde Vás seznámíme s tím, jak spravovat systém.

Jste pokročilá/ý uživatel/ka systému Salesforce? Přijďte na tento workshop, kde Vás seznámíme s tím, jak spravovat systém:

Detail workshopu

  • přehled uživatelů a jejich správa
  • práva uživatelů, role
  • správa objektů
  • správa polí na objektech (jak zakládat, editovat)

Přihlášení do: 10.3.2019

Platební podmínky:

Cena: 800,- Kč
*Pokud jste nezisková organizace a s CRM pro neziskovky nespolupracujete, pošlete nám prosím v žádosti o dotovanou cenu své stanovy.
Cena pro ostatní subjekty: 2500,- Kč

Storno podmínky:

100% – 10 dní před termínem
50% – do 5 dnů před termínem
Nevracíme peníze při zrušení během 5 dnů před termínem.

Přihlášení a dotazy:

Jana Vondrášková
jana.vondraskova@crmproneziskovky.cz

Vyplněním a odesláním zadaných údajů vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním za účelem zaevidování Vaší poptávky, jejího vyřízení a následného kontaktu ze strany některého z pracovníků spolku CRM pro neziskovky, z.s. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování zadaných údajů a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování. Zadané údaje nehodláme předávat žádné třetí osobě. Pro více informací o ochraně osobních údajů klikněte zde.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.