Zpět na všechny

Na víno o všem možném


17.5.2020 20:00
ZOOM

Lidí, kteří se točí okolo CRM pro neziskovky je požehnaně. Všechny spojuje minimálně Salesforce a neziskový sektor. Pojďme se potkat a popovídat úplně nevážně o životě, o salesforce, o neziskovém sektoru, o rodinách a o počasí. Pojďme se poznat blíž :)

Vezměte si sklenku (lahvinku) vína nebo i dobrý čaj a zapněte si ZOOM. Čas je zvolen odhadem tak, abyste případně svá robátka měli už v posteli.

Link na ZOOM setkání obdržíte v neděli. Na setkání se prosím přihlaste v buttonu níže.

Díky a budu se moc těšit :)
Péťa

Vyplněním a odesláním zadaných údajů vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním za účelem zaevidování Vaší poptávky, jejího vyřízení a následného kontaktu ze strany některého z pracovníků spolku CRM pro neziskovky, z.s. Tento souhlas je pro nás právním základem zpracování zadaných údajů a máte právo jej kdykoliv odvolat, což nemá vliv na oprávněnost předchozího zpracování. Zadané údaje nehodláme předávat žádné třetí osobě. Pro více informací o ochraně osobních údajů klikněte zde.

Tento web spolku CRM pro neziskovky, z.s. ke svému fungování, analýze návštěvnosti a lepšímu cílení reklamy používá cookies. Setrváním na tomto webu a jeho dalším používám s tímto vyjadřujete souhlas. Více informací o ochraně osobních údajů a cookies zde.