img +420 731 140 399
img office@crmproneziskovky.cz
  • Follow us:
  • LinkedIn

Náš tým

Potřebujete radu? Chcete kontakt na naše konzultanty? Napište nebo zavolejte na:

Email:  office@crmproneziskovky.cz     Telefon: +420 731 140 399


Členové spolku
Aleš Jeník 

Předseda

IT konzultant a nadšenec do neziskového sektoru

Aleš Jeník

1369166044_Linked_in_alt

Aleš je zakladatelem spolku. Pracoval jako konzultant v několika významných společnostech. V roce 2010 využil nabídku nadace Vodafone – Rok jinak. Během tohoto období rozvinul myšlenku CRM pro neziskovky, navázal vztahy s neziskovým sektorem a realizoval první projekty. Mimo jiné navrhl a zrealizoval platební bránu Darujme.cz.


Jan Hromas

Místopředseda

CRM odborník a nadšenec do neziskového sektoru

Jan Hromas1369166044_Linked_in_alt
Honza je spoluzakládající člen spolku. Věnuje se oblasti zákaznických vztahů již přes deset let. Pracoval v řadě finančních institucí. Honza je nadšeným členem, na němž nejvíce oceňuje možnost přispět neziskovému sektoru svými odbornými zkušenostmi.

 

 


Martin Hronek

Člen

Martin Hronek1369166044_Linked_in_alt
Martin má dlouholeté zkušenosti v oblasti řízení CRM ve finančních institucích. Realizoval mnoho projektů se zaměřením na přímé kampaně a optimalizace interních procesů firem.


Zaměstnanci

Petra Joklová

Ředitelka

Petra Joklová1369166044_Linked_in_alt

Petra vede veškeré aktivity spolku od jeho založení, koordinuje jednotlivé CRM projekty, komunikuje s dobrovolníky a klienty. Má několikaleté zkušenosti z neziskového sektoru v oblasti řízení projektů a fundraisingu, včetně konkrétní zkušenosti s implementací Salesforce CRM. Práce v oblasti rozvoje neziskového sektoru je pro ní srdcovou záležitostí. V současné době je na mateřské dovolené a organizaci vede vzdáleně.